Pro lékaře

RTG centrum

Nabízíme zhotovování RTG snímků typu OPG, CBCT a TeleRTG pro vaše pacienty. Na našem pracovišti využíváme špičkový přístroj Picasso Trio (Vatech). 

V naší ordinační době zhotovíme vašim pacientům jakýkoli snímek na počkání a bez objednání. OPG a TeleRTG obvykle zasíláme e-mailem, CBCT vypálíme na CD a předáme pacientovi. Je možné se domluvit i na jiném způsobu předání.

Sídlíme v samém centru Hradce Králové u Gayerových kasáren, naproti Lékařské fakultě na dobře dostupném místě jak autem - parkovacích míst je v okolí dostatek, tak MHD (zastávky Magistrát města, Adalbertinum). 

Pro více informací o podmínkách a smlouvě se na nás můžete obrátit na tel. č.: 495 537 249 či na email brixdent@gmail.com.

CBCT
Přístroj Picasso Trio

Celokeramika

Nevyhovuje Vám celokeramika, kterou Vám nabízí Vaše laboratoř? Zdá se Vám příliš drahá? Trvá výroba dlouho? Nabízíme Vám zhotovování celokeramických korunek, onlayí, inlayí, faset a krátkých můstků pomocí systému CEREC. Po dodání otisku/modelu preparované čelisti a skusového registrátu (bez nutnosti protiskusu) Vám digitálně navrhneme a vyfrézujeme korunku, kterou následně dobarvíme a individualizujeme podle Vašich požadavků. Dodací lhůty jsou vždy podle domluvy, zpravidla do několika pracovních dnů. Pracujeme s materiály Vita PC blocs, Empress multi (živcová sklokeramika), E.max (litium disilikát), Celtra duo, Vita Suprinity (zirkonia silikát) a Vita Enamic (hybrid keramika - kompozit).

Pro více informací o podmínkách a cenách se na nás můžete obrátit na tel. č.: 495 537 249 či na email brixdent@gmail.com.

Školení

MUDr. Martin Čelko nabízí teoretická i praktická školení a stáže pro jednotlivce či malé skupiny na téma CEREC (začátečníci, pokročilí) a navigovaná implantologie (systém SIMPLANT).

Momentálně nejsou bohužel žádné kurzy vypsány. Pokud máte zájem o základní školení na CEREC (CEREC basic ) či na jiné z uvedených témat, neváhejte nás kontaktovat. MUDr. Martin Čelko Vám navrhne termín a v případě potřeby sestaví školení individuálně na míru, dle Vašich požadavků. Cena se odvíjí od náplně a časové náročnosti školení.

Pro registraci a více informací o možnostech školení a stáží se na nás můžete obrátit na tel. č.: 495 537 249 či na email brixdent@gmail.com.